• Industriporte

  • Ståldøre, Branddøre og Sikkerhedsdøre

  • Brandhæmmende Glasdøre og Rammepartier

  • Logistiksystemer

  • Garageporte & Automatik

Hovedkontor

Svendborgvej 39
DK-5260 Odense S
Tlf.: +45 70 27 73 83
mail@novoferm.dk
CVR-nr.: 26905621
Kreditbanken: 7930-1018234
IBAN-nr.: DK5579300001018234
SWIFT-kode: NRSBDK24

Anders Majland
Administrerende Direktør

Salgs- og leveringsbetingelser Erhverv

Salgs- og leveringsbetingelser Privat

Lager og Logistik

Fynsgade 1
DK-6520 Toftlund
Tlf.: +45 70 27 73 83
lager@novoferm.dk

transport@novoferm.dk

Montage & Service

Dennis Schmidt Pedersen
Montagechef

Retningslinjer for montage

Projektsalg

Anders Chr. Henriksen (Nord, Vest- og Midtjylland)
+45 22 49 01 01 ach@novoferm.dk 

Erik Kristensen (Midt- Øst- og Sønderjylland)
+45 22 49 01 00 erik@novoferm.dk

Dennis Schmidt Pedersen (Fyn)
+45 22 49 01 03 dennis@novoferm.dk

Niels KB Jensen (Hovedstaden, Sjælland, Bornholm)
+45 22 49 01 04 | niels@novoferm.dk

Profilbrochure

Garageporte & Industri

Tine Knirke Filippas
+45 22 49 01 02
tine@novoferm.dk

 

For forespørgsel vedrørende garageporte kan skrives direkte til garageporte@novoferm.dk

Show-Room

Fyn
Svendborgvej 39
DK-5260 Odense S
Sønderjylland
Fynsgade 1
DK-6520 Toftlund
Åbningstider

Mandag: 8.00 – 16.00

Tirsdag: 8.00 – 16.00

Onsdag: 8.00 – 16.00

Torsdag: 8.00 – 16.00

Fredag: 8.00 – 14.30

Vælg venligst fra
Dine kontaktdata
* Obligatoriske felter
Fuldend din forespørgsel

Vi kan forsikre dig om, at dine data kun vil blive brugt til at behandle din forespørgsel hos Novoferm Danmark ApS eller ansvarlige Novoferm-partnere samt til interne statistiske formål.


Disse og andre informationer til behandling af dine data kan du til enhver tid gennemlæse i vores privatlivspolitik.